אודות.jpg

יוצרת, מעצבת, מאיירת ועורכת וידאו.
מעל 14 שנים יוצרת ומנחה סדנאות איור ויצירה ופיתוח יצירתיות.

new_sharvit_bizua.png

לימור כרמי

אני מאמינה שבכל אחת ואחד מאיתנו נמצא.ת ילד.ה פנימי.ת.

ככל שאנחנו מתבגרים, רובנו מתרחקים מאותה ילד.ה.

new_sharvit_bizua.png

מהי אותה ילד.ה פנימי.ת?

new_sharvit_bizua.png

זוכרים כשהיינו ילדים איך יכולנו לשחק שעות, לצייר, לשיר לרקוד מבלי להרגיש את הזמן בכלל. למה? כי נהנו מהרגע, מאותה עשייה רגעית שמילאה אותנו באושר. כי הרשנו לעצמנו לזרום עם הדימיון, ולהפליג למחוזות נפלאים. כי לא היינו שיפוטיים לגבי עצמנו, ואפשרנו לעצמנו להיות, לחוות וליצור.

ילדים מצליחים ליצור בצורה חופשית ואינם נותנים לשכל להשתלט על היצירתיות ולכן היא יוצאת מהם בזרימה, בטבעיות, בקלילות ובאותנטיות.

עם השנים, ככל שאנחנו מתבגרים, הרציונל משתלט הרבה פעמים ומונע מאיתנו לפתח רעיונות, מחשבות ויוזמות ובכך לא מאפשר לנו את לבטא את עצמנו ולתת מקום ליצירתיות, שטמונה בכל אחד ואחת מאיתנו.

המרחב ליצירתיות מעצימה הוא מרחב נטול ביקורת ושיפוטיות שבו אנחנו מאפשרים לעצמנו להתמסר למקום הכל כך טבעי, ילדי, משוחרר וזורם ולחזור ליצור ולהתחבר לילד.ה הפנימי.ת שבנו, בכל גיל.

אני נשואה לשלמי, אמא ליובל ולעומרי המדהימים 😊

מתגוררת במקום ירוק אי שם בלב השרון.

אני עוסקת שנים רבות בתחומי החינוך הבלתי פורמאלי, בוגרת המגמה לעיצוב פנים ואדריכלות במכללת ת"א, בוגרת המסלול המלא למספרי סיפורים , בוגרת תיאטרון בובות חינוכי טיפולי בביה"ס לתיאטרון בובות של דבורה צפריר בסמינר הקיבוצים, ובוגרת לימודי אנימציה ואיור באוניברסיטה הפתוחה.

אני מאוד אוהבת ללמוד, לחדש וליצור דברים חדשים. מהדברים שאני לומדת אני יוצרת ומפתחת סדנאות מיוחדות כך שיתאימו לכל מיני קהלים ולכל הגילאים.

אני מזמינה אתכם לבחור סדנה  ולהתחיל ליצור

 שלכם באהבה, לימור

סדנאות ציור ואיור

oranghart.png

סדנאות ציור ואיור למבוגרים ולילדים ולכל מי שחלם וחולם לצייר. הסדנאות מאפשרות התנסות בשלל טכניקות, חקירה וגילוי דרכים לא שגרתיות לציור וגילוי הסגנון והטעם הייחודי שיש לכל אחת ואחד.

סדנאות יצירה

oranghart.png

מבחר סדנאות יצירה לילדים ולמבוגרים המעניקות זמן איכות, מאפשרות מקום לביטוי עצמי, לשחרור ולשימוש ביצירתיות.

פיתוח יצירתיות

oranghart.png

רעיונות יצירתיים, השראה, תוכן וסדנאות מיוחדות אשר עוזרות לשחרר את העומס היום יומי ולפתח את היצירתיות שטמונה בכל אחד מאיתנו.

סדנאות לאירועים

oranghart.png

 הסדנאות המוצעות מותאמות במיוחד לסוג האירוע, לנושא האירוע, למיקום, לגילאי הילדים ולתקציב.